امکانات مود BSS

اولین و کامل‌ترین مود در بمب اسکواد برای سرورهای BSSلیست سرورها

با نصب مود BSS به لیست سرورها بسیار سریع‌تر از لیست سرورهای اصلی دسترسی پیدا کنید.
همچنین اتصال به سرورها بسیار سریع انجام می‌شود.

ایده‌ای جدید در بمب اسکواد!دانلود منابع سرورهای مود

اگر ویژگی‌های سرورهای مود که یک نوع از سرورهای اختصاصی ما هست را مشاهده کرده باشید حتما می‌دانید که این نوع از سرورها دارای منابع جدید هستند که با یک کلیک به طور خودکار دانلود و نصب می‌شوند.
همچنین دکمه‌ی MIR برای نصب اجباری منابع برای مواقعی است که مشکل در برخی از منابع در دستگاه شما پیش بیاید.بازیکنان برتر

شما می‌توانید بازیکنان برتر سرورهای BSS را در کنار مشاهده در سایت، در مود BSS نیز مشاهده کنید. با کلیک کردن بر روی نام بازیکن تعداد نفراتی که کشته، تعداد بازی، مقدار امتیاز و نیز تعداد دفعاتی که بازیکن مورد نظر کشته شده را مشاهده کنید.ارتباط

در زبانه‌ی ارتباط نیز می‌توانید کارهایی از جمله خرید رنک و تیکت انجام دهید.دانلود مود

حتما از نصب دستی مودهای بازی بمب اسکواد خسته شده‌اید. خب ما راه حل داریم. با استفاده از مود BSS شما می‌توانید با کلیک بر روی نماد مشخص شده در عکس به لیست مودهای منتخب دسترسی پیدا کنید و با کلیک بر روی مود مورد نظر اطلاعات مود را مشاهده کنید و نیز با یک کلیک سریعا مود را دانلود و نصب کنید. یک مود نصب کنید، ده ها مود تحویل بگیرید.

توجه : مودهایی که نوع آنها افزونه است برای نسخه جدید یک مرحله اضافه برای کامل شدن نصب دارد و آن فعال کردن افزونه در قسمت تنظیمات > پیشرفته بعد از ریست بازی است.قسمت تنطیمات و افزونه‌ها

با کلیک بر روی آیکون چرخ‌دنده در صفحه‌ی اصلی BSS، صفحه‌ی تنظیمات باز می‌شود که به جز مورد اول بقیه همه افزونه است که در ادامه به معرفی افزونه‌های BSS می‌پردازیم:


افزونه‌های BSS

1.نسخه بتا لیست سرورها

با فعال کردن این افزونه در تنظیمات BSS یک تیک در لیست اصلی سرورها اضافه می‌شود که با فعال کردن این تیک فقط لیست سرورهای BSS نشان داده می‌شود.

2.منوی کدهای BSS

با فعال کردن این افزونه و یک بار ریست بازی، تنظیمات و کدهای رنک در صفحه چت اضافه می‌شود که کاربرد ویژه‌ای در اجرای کدها برای وی ای پی و رنک‌ها دارد. با این قابلیت‌ها وی ای پی و رنک ها دیگر نیاز به وارد کردن دستی کدها ندارند و با چند کلیک کد روی سرور یا بازیکن مورد نظر اجرا می‌شود.

جهت آموزش استفاده از منوی کدها به این لینک مراجعه کنید.3.کاراکترهای BSS

با فعال کردن این افزونه و یکبار ریست بازی کاراکترهای BSS به لیست کاراکترهای شما اضافه می‌شود. ویژگی این کاراکترها این است که می‌توانید این کاراکترها را در سرورهای BSS استفاده کنید حتی اگر این کاراکترها را نداشته باشید. خبر خوب بعدی این است که حتی این کاراکترها در بازی آفلاین نیز باز می‌شوند.

4.کاراکترهای خاص BSS

با فعال کردن این افزونه و یکبار ریست بازی کاراکترهای خاص که تعدادی از آنها توسط BSS طراحی شده به لیست کاراکترهای شما اضافه می‌شود. این کاراکترهای جدید فقط در سرورهای BSS کار می‌کنند.

5.تنظیمات جلوه رنک BSS

اگر از قبل با سیستم افکت آشنایی داشته باشید می‌دانید که این سیسیتم برای اولین بار در تاریخ بمب اسکواد و با ایده‌ی BSS معرفی شد. در گذشته اکانت‌های رنک برای استفاده از سیستم افکت باید برای هر قسمت پروفایلی به طور دستی با اسم مورد نظر می‌ساختند. این کار بسیار خسته کننده بود برای همین BSS تصمیم گرفت افزونه‌ای که تابحال در بمب اسکواد سابقه نداشته را طراحی کند. در این افزونه دیگر نیاز به ساخت دستی پروفایل نیست و با چند کلیک ظاهر خود را برای سرورهای BSS طراحی کنید.
روش استفاده »


با این همه امکانات هنوز برای نصب مود BSS شک دارید؟ هرچه سریع تر برای نصب مود BSS اقدام کنید.